Odejście bliskiej osoby, to jeden z najtrudniejszych momentów, jakie przeżywamy w swoim życiu i ciężko je porównać z czymkolwiek innym, bardziej dotykającym boleśnie nasze uczucia i serca.

Co zrobić, gdy odchodzi ktoś bliski

Od samego początku proponujemy Państwu, aby już na pierwszym etapie, kiedy dowiadują się Państwo o śmierci bliskiej osoby, skontaktować się z naszą firmą, a nasz przedstawiciel razem z Państwem krok po kroku dopełni wszelkich formalności, co ułatwi Państwu przejście przez ten jeden z najtrudniejszych momentów.

Szczegóły postępowania w przypadku odejścia bliskiej osoby, zawarliśmy w dziale "PORADNIK", który znajduje się w menu u góry strony.

W każdej sprawie służymy Państwu pomocą w załatwianiu wszelkich formalności pogrzebowych oraz wszelkich kwestii związanych z organizacją uroczystości pogrzebowych pod całodobowymi numerami telefonów:

605 - 581 - 094

609 - 479 - 262

Prosimy również zapoznać się z ofertą naszej firmy w dziale "OFERTA", a także ofertą naszego serwisu w dziale "SERWIS", w którym chcemy Państwu pomagać pielęgnować pamięć o tych, którzy odeszli na wieczny spoczynek...