Kwiaty i wieńce pogrzebowe - Kościerzyna

Dajemy Państwu możliwość zakupu kwiatów z dostawą na pogrzeb. Jeśli nie chcą Państwo sami kupować kwiatów, można zamówić je przez nasz serwis internetowy. Kwiaty mogą Państwo odebrać w kaplicy przedpogrzebowej podczas różańca, przed mszą św. żałobną u obsługi karawanu, na cmentarzu u obsługi karawanu lub w przypadku niemożności przybycia na uroczystości pogrzebowe - kwiaty złożymy w Państwa imieniu, a dokumentację fotograficzną wyślemy na podany przez Państwa adres e-mail. Kwiaty zamówione w naszym serwisie transportujemy bezpłatnie do kościołów i z kościołów na cmentarz (od początku do końca uroczystości pogrzebowych). 

Poniższy formularz umożliwia zamówienie tylko jednej sztuki kwiatów na jeden pogrzeb. Jeśli chcą Państwo zamówić więcej kwiatów, proszę wpisać tę informację w polu "Dodatkowe informacje"

Każde zamówienie kwiatów online jest przez nas indywidualnie weryfikowane. Po pozytywnej weryfikacji, w przypadku wybrania opcji płatności przelewem bankowym, otrzymają Państwo powiadomienie drogą SMS oraz e-mail, w którym zawarte zostaną szczegóły, dotyczące danych do realizacji płatności, którą mogą Państwo wykonać z poziomu komputera lub mobilnej aplikacji swojego banku.

Mała wiązanka pogrzebowa - bukiet standard. Kliknij w zdjęcie, aby powiększyćŚredniej wielkości wiązanka pogrzebowa. Kliknij w zdjęcie, aby powiększyćDuża wiązanka pogrzebowa PREMIUM. Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Zamówienie kwiatów na pogrzeb

Jeśli nie czujecie się Państwo na siłach, by samodzielnie zakupić kwiaty czy wieńce pogrzebowe – zachęcamy do kontaktu z naszym zakładem z Kościerzyny. Wsłuchując się w potrzeby Klientów, zadbamy o to, aby zakupione ozdoby charakteryzowały się estetycznym wyglądem, co zagwarantuje godne pożegnanie zmarłego. Dobierzemy gatunki roślin ściśle według podanych wytycznych lub stawiając na tradycyjnie używane w wiązankach kwiaty. Indywidualne podejście do każdego zamówienia jest dla nas bardzo istotne. Dlatego gwarantujemy, że sięgając po nasze wsparcie, otrzymujecie Państwo pewność, że w bukietach znajdą się wyłącznie zdrowe i świeże rośliny, które utrzymają się jeszcze długo po ceremonii pogrzebowej.

To Klient decyduje, czy wieńce mają być dostarczone do kościoła na czas mszy żałobnej, czy na cmentarz. W razie konieczności – złożymy je również w Państwa imieniu. Zainteresowane tą usługą osoby zachęcamy do składania zamówień przez formularz zawarty na stronie. W razie pytań – zapraszamy do kontaktowania się z naszymi pracownikami.

UWAGA! Fakturę za zamówione kwiaty otrzymają Państwo w momencie odbioru kwiatów. Jeśli jednak nie będą Państwo w stanie uczestniczyć w uroczystościach pogrzebowych i zlecą złożenie kwiatów przez naszą firmę, fakturę wyślemy w formie elektronicznej na podany przez Państwa adres e-mail.

Captcha Image
Reload image challenge