O nas

Firma Usługi Pogrzebowe Dublinowski istnieje na rynku już od niespełna 20 lat. Przez ten czas zorganizowaliśmy ponad 4.000 uroczystości pogrzebowych, ponad 2.000 eksportacji na terenie powiatu kościerskiego oraz całej Polski, a także międzynarodowych. Dzięki tak długoletniemu doświadczeniu, potrafimy zrealizować każdą uroczystość pogrzebową bliskich Państwu osób z należytą godnością i dbałością o każdy szczegół.

Nasze biuro mieści się w ścisłym centrum Kościerzyny (ul. Świętojańska 4) w bliskim sąsiedztwie dwóch największych parafii na terenie miasta, tj. parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego oraz parafii pw. Świętej Trójcy, a także Urzędu Miasta, gdzie mieści się Urząd Stanu Cywilnego. Umiejscowienie naszego biura sprawia, iż w krótkim czasie jesteśmy w stanie zorganizować wszystkie formalności pogrzebowe.

Odejście bliskiej osoby, to jeden z najtrudniejszych momentów, jakie przeżywamy w swoim życiu i ciężko je porównać z czymkolwiek innym, bardziej dotykającym boleśnie nasze uczucia i serca. Przez te wszystkie lata wiemy, jak ważne jest wsłuchanie się w Państwa, aby każda uroczystość, w której żegnamy kogoś bliskiego, została zrealizowana w pełni profesjonalnie i z należytą godnością oraz szacunkiem. Nikt tak nie zna bliskich osób, które odchodzą, jak Państwo, dlatego przez wszystkie lata nauczyliśmy się przede wszystkim słuchać i spełniać wszelkie oczekiwania. Staramy się w możliwie jak największym zakresie odciążyć Państwa z wielu aspektów dotyczących organizacji uroczystości pogrzebowych, aby w chwilach poprzedzających pogrzeb, a także w dniu, w którym żegnamy bliską osobę, można było się skupić wyłącznie na pożegnaniu.

Stronę internetową dublinowski.com uruchomiliśmy nie tylko w celu zaprezentowania naszej szerokiej oferty. Pragniemy, aby stała się ona miejscem pamięci o wszystkich bliskich Państwu osobach, które z bólem i żalem pożegnaliśmy. Każdy człowiek jest wyjątkowy i każdy zasługuje na wyjątkowe pożegnanie w obliczu śmierci. Nasz internetowy serwis Usług Pogrzebowych Dublinowski ma na celu łączyć wszystkich, którzy chcą wspominać i pamiętać o bliskich, bo jak pisał ks. Jan Twardowski: „Nie umiera ten, kto trwa w pamięci bliskich”. Dla nas liczy się również to, co dzieję się po pogrzebie, liczy się pamięć. Dlatego pragniemy pomóc wszystkim, aby bliscy byli w naszej pamięci.

Pomagamy pielęgnować pamięć o tych, którzy odeszli na wieczny spoczynek.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdą Państwo wszelkie informacje, dotyczące kompleksowej organizacji przez nas ceremonii pogrzebowych, a także kwestie związane z serwisem dublinowski.com - te znajdą Państwo z dziale "SERWIS" w menu na górze, gdzie szczegółowo wyjaśniamy możliwości naszego serwisu.